KONST / Litografier / Färglitografier 13914239
nr 1391 4239
Bert-Johnny Nilsson
(1934-2004), Sverige
Färglitografier, 2 st, Signerade. Yttermått inklusive ram: 100x75-82x98 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 19 april 2021
kl 19:05:56
17/4 09:46:14
300 kr
19/4 19:01:09
Bert-Johnny Nilsson
Läs mer om Bert-Johnny Nilsson